Celotáborové hry

Táborová hra 2024 - Stroj času

V malé vesnici zvané Mexikoralia žil profesor Yardstein. Tento šílený, šedivý vědec byl vášnivým průzkumníkem času a prostoru. Celý život věnoval výzkumu tajemných sil, které ovlivňují naši realitu, a tak se mu podařilo sestrojit největší vynález – zařízení, které dokáže cestovat časem a prostorem.

Jednoho dne, když experimentoval se strojem času, se něco zvrtlo. V tu chvíli se objevil jasný blesk, a profesor zmizel. Jeho asistent, který byl v sousední místnosti, slyšel zvuk a spěchal do laboratoře. Uviděl pouze stroj času a na displeji zprávu: "Chyba systému." Po prozkoumání kamerového záznamu zjistil, že profesor zmizel ve stroji času, stejně jako se to již několikrát stalo. Jediná možnost, jak profesora objevit, je resetování celého zařízení, které ale kvůli zobrazené chybě vyžaduje speciální kód, který musí zadat do připojeného počítače.

Pomožte asistentovi zjistit, jaké je znění tohoto kódu, aby bylo možné stroj resetovat. Měly by vám k tomu pomoci profesorovy vlogy, které uschoval do různých časů a prostorů.

Táborová hra 2023 - Škola čar a kouzel v Bradavicích

Mudlové z celé země dostanou jedinečnou šanci nahlédnout / proniknout do tajemného světa čar a kouzel a zúčastnit se nejvýznamější události roku 2023.

Škola čar a kouzel v Bradavicích se totiž rozhodla uspořádat turnaj kouzelnických škol.

Přes nástupiště 9 a 3/4 se dostaneš do Bradavic, kde už čeká moudrý klobouk, aby tě mohl zařadit do jedné z kouzelnických škol.

Nelehké úkoly, které jsou součástí turnaje, prověří nejen tvé odhodlání, ale i skryté schopnosti a dovednosti. Pomůžeš týmu své školy vyhrát famfrpálový zápas, máš vlohy pro lektvary, nebo se spíš postaráš o kouzelné tvory? Všechno se počítá! V průběhu turnaje totiž budou body přiřazovány nejen za turnajové úkoly, ale každý žák může své škole přispět i body získanými za mimořádnou aktivitu. 

Na konci soutěžního zápolení se úkaže, která ze škol se může pyšnit titulem "NEJLEPŠÍ KOUZELNICKÁ ŠKOLA SVĚTA 2023".

Pokud se chceš stát součástí tohoto magického světa, neváhej a dej nám o tom vědět zasláním přihlášky. Sova se zvacím dopisem je už připravena!