Mexiko pokec

Martinka

Dobré odpoledne, chci se zeptat ohledně zálohy co jsme uhradili v lednu, tak co sem četla, popřípadě, kdyby nedej bože, se neuskečnil tábor díky covidu, tak nedostaneme zpět zálohu? A když se pošle zbytek peněz tak je to 100%zpět peníze? Může to tak být a poslat? Nó budem pevně doufat, že tábory se uskuteční, děkuji za odpověď

Yarde (hlavárna)

Dobrý den Martinko. To jste pochopila špatně. Píšeme, že v případě neuskutečnění konkrétního táborového běhu (zákaz ze strany státu z důvodu špatné pandemické situace), budeme vracet veškeré Vámi uhrazené peníze. Tedy, jak zálohové, tak i plné platby.

Odpovědět

Denny

Ahoj, chtěla bych se zeptat na jednu otázku jedu tuten rok zas na váš tábor LDT Mexiko a chtěla bych vědět jestli vadí když si mě moje 2 kamarádky nenapsali do přihlášky a všichni už jsme jí odeslali já i moje 2 kamarádky a i můj kamarád s ním bych chtěla být také v oddíle ale bohužel si mě nenapsali do přihlášky odevzvdali jí dřív potřebovala bych vědět jestli to hodně vadí Děkuju Denny :)

Yarde (hlavárna)

Pokud jste to nepsali do přihlášky, tak nám napiště na email s kým by jste chtěli být v oddíle :-)

Odpovědět

růžový byzon

ahoj chtěla bych se zeptat jestli budeme moc do bazénu

Yarde (hlavárna)

Ahoj byzone. Pevně doufáme, že ano. Rozhoduje o tom paní doktorka z hygienické stanice. Záleží jaká bude situace ohledně pandemie v ČR.

Odpovědět

růžový byzon

ahoj a ještě něco mohla by semnou být o rok starší kamarádka na pokoji a v oddílu prosííííííííííííííííím.

broskvička

ahoj, určitě můžeš, ale musíš si kamarádku napsat do přihlášky a STEJNĚ tak i ona TEBE, pokud už si přihlášku odeslala, můžeš zkusit napsat email Yardovi a domluvit to s ním.

Yarde (hlavárna)

Přesněěě :-)

Odpovědět

růžový byzon

a s kamarádkou by jsme chtěli být v barevnaku

broskvička

barevňák se rozděluje náhodně počítačem, takže je to čistě o náhodě, ale barevný oddíl je převážně o seznámení se i lidmi s jiných oddílů

Odpovědět